Indeks: T-XL2D-50/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-50/1A
Opis
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2D-50/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy 1,5VA, 1 przy 1,5VA oraz 3 przy maksymalnym obciążeniu 2VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x51x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością montażu na szynie DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C i jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-50/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2D
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm