Indeks: T-XL2D-40/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-40/1A
Opis
Przekładnik prądowy 40/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 40A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz klasą 3 przy obciążeniu maksymalnym 1VA. Częstotliwość pracy przetwornika mieści się w zakresie od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm, a wymiary zewnętrzne to 50x51x70mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-40/1A
Klasa dokładności
3 @max 1VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL2D
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm