Indeks: T-XL2D-300/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2D-300/5A marki Crompton / TE Connectivity przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm, co umożliwia montaż na przewodnikach o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 50x51x70mm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-002.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-300/5A
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm