Indeks: T-XL2D-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2D-300/1A jest przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm.
Wymiary obudowy to 50x51x70mm. Sposób montażu obejmuje przykręcanie, przy czym dostępna jest również opcja montażu na szynie DIN. Opcjonalnie do urządzenia można zastosować akcesoria montażowe takie jak XL-DRBRK-2 lub XL-KIT-002.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-300/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2D
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm