Indeks: T-XL2D-30/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-30/1A
Opis
Przekładnik prądowy 30/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 30A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 1 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz 3 przy obciążeniu maksymalnym 1VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm. Całkowite wymiary przekładnika to 50x51x70mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-30/1A
Klasa dokładności
3 @max 1VA
Prąd wejściowy
30A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL2D
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm