Indeks: T-XL2D-250/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2D-250/1A przeznaczony jest do pomiaru prądu pierwotnego o wartości 250A, przekształcając go na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się średnicą wewnętrzną otworu wynoszącą 14mm.
Wymiary obudowy wynoszą 50x51x70mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Produkt stanowi komponent dedykowany do układów pomiarowych wymagających precyzyjnej transformacji prądowej w warunkach znamionowych.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-250/1A
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm