Indeks: T-XL2D-200/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o przekładni 200/5A przeznaczony jest do pomiarów prądów w obwodach elektrycznych. Urządzenie pracuje z częstotliwością od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 10VA.
Komponent posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x51x70mm. Urządzenie może pracować w temperaturze od -20 do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-200/5A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm