Indeks: T-XL2D-150/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 150/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego do wartości pomiarowej 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 14mm przy wymiarach zewnętrznych 50x51x70mm. Urządzenie może pracować w temperaturze od -20 do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-150/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm