Indeks: T-XL2D-125/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL2D-125/5A służy do przetwarzania wysokiego natężenia prądu na wartość wtórną 5A. Urządzenie obsługuje prąd wejściowy o wartości 125A i pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x51x70mm, a średnica wewnętrzna otworu to 14mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w środowisku o temperaturze mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-125/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm