Indeks: T-XL2D-120/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2D-120/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 120A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca komponentu odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz zewnętrzne wymiary 50x51x70mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż elementu może odbywać się poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-120/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm