Indeks: T-XL2D-120/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-120/1A
Opis
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2D-120/1A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 120A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i oferuje różną klasę dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, klasa 1 przy 5VA oraz klasa 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 50x51x70mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-120/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm