Indeks: T-XL2D-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2D-100/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Oferuje zróżnicowane klasy dokładności w zależności od obciążenia znamionowego: klasa 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, klasa 1 dla 5VA oraz klasa 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja elementu przewiduje montaż przykręcany, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 14mm, a jego wymiary zewnętrzne to 50x51x70mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2D
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm