Indeks: T-XL2C-80/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2C-80/5A o przekładni 80/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 80A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym wynoszącym maksymalnie 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną 26mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 50x31x70mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-80/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2C
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm