Indeks: T-XL2C-75/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-75/1A
Opis
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 1 (1VA) / 3 (1,5VA)
Przekładnik prądowy XL2C-75/1A przetwarza prąd wejściowy o natężeniu 75A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 1,5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 50mm x 31mm x 70mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Urządzenie spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-75/1A
Klasa dokładności
3 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL2C
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm