Indeks: T-XL2C-600/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2C-600/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego wynoszącego 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz klasą 1 przy maksymalnym obciążeniu 7,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-600/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2C
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm