Indeks: T-XL2C-600/1A
Waga: 0.224 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2C-600/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 600A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnie 5VA, 1 przy obciążeniu 7,5VA oraz 3 przy obciążeniu 10VA.
Produkt wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej 26mm, przystosowany do montażu na szynach prądowych o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 50x31x70mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-600/1A
Klasa dokładności
3 @max 10VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL2C
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm