Indeks: T-XL2C-500/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2C-500/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 5VA, 1 przy obciążeniu do 6,25VA oraz 3 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 25,5x15,5mm lub 30,5x10,5mm. Wymiary fizyczne przekładnika to 50x31x70mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20 do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-500/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL2C
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm