Indeks: T-XL2C-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2C-400/1A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 6,25VA oraz 3 przy maksymalnie 6,25VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm i obsługuje szyny prądowe o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm. Wymiary fizyczne urządzenia to 50mm x 31mm x 70mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-400/1A
Klasa dokładności
3 @max 6,25VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL2C
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm