Indeks: T-XL2C-250/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2C-250/5A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz, osiągając klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 26mm, co pozwala na prowadzenie przewodu pomiarowego o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub montaż na szynie DIN, przy wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów montażowych. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami obudowy 50x31x70mm oraz przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-250/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm