Indeks: T-XL2C-250/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2C-250/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 5VA, 1 przy obciążeniu do 5VA oraz 3 przy obciążeniu do 6,25VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Przekładnik umożliwia współpracę z szynami prądowymi o rozmiarach 25,5mm x 15,5mm oraz 30,5mm x 10,5mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-250/1A
Klasa dokładności
3 @max 6,25VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm