Indeks: T-XL2C-200/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2C-200/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje różne klasy dokładności: 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA oraz klasy 1 i 3 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x31x70mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C oraz spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 i EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-200/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL2C
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm