Indeks: T-XL2C-160/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-160/1A
Opis
Przekładnik prądowy 160/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 160A oraz prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do pracy w obwodach o częstotliwości od 50 do 60Hz. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 26mm oraz wymiarami zewnętrznymi 50x31x70mm. Konstrukcja pozwala na dopasowanie do szyn prądowych o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-160/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
160A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm