Indeks: T-XL2C-150/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2C-150/5A służy do przetwarzania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 150A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, co umożliwia montaż na przewodach o określonym przekroju.
Konstrukcja przekładnika o wymiarach 50x31x70mm przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Produkt spełnia wymagania dla instalacji elektrotechnicznych wymagających precyzyjnego pomiaru prądu w układach niskiego napięcia.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-150/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm