Indeks: T-XL2C-100/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy typu XL2C-100/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 2,5VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, przy czym dostępna jest opcja montażu na szynie DIN. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w granicach od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2C-100/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2C
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm