Indeks: T-XL2B-75/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-75/5A
Opis
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2B-75/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 75A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Zakres częstotliwości pracy tego modelu wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 21mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 50x31x70mm. Przekładnik może pracować w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 określa wymogi bezpieczeństwa i parametry pracy elementu.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-75/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm