Indeks: T-XL2B-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 60A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 2VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 21mm oraz otwór na szynę prądową o wymiarach 10,5mm x 20,5mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 50x31x70mm. Urządzenie spełnia wymogi norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx20,5mm
Seria producenta
XL2B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm