Indeks: T-XL2B-300/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Częstotliwość pracy przetwornika mieści się w zakresie 50...60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, a jego wymiary gabarytowe to 50x31x70mm. Zakres temperatury pracy wynosi od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-300/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm