Indeks: T-XL2B-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2B-300/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 5VA oraz klasy 1 i 3 przy maksymalnie 7,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm, przystosowany do szyny prądowej o wymiarach 10,5mm x 20,5mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 50x31x70mm. Obudowa została zaprojektowana do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-300/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx20,5mm
Seria producenta
XL2B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm