Indeks: T-XL2B-200/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL2B-200/5A jest przeznaczony do pracy z prądem wejściowym o wartości 200A i prądem wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 50x31x70mm. Przekładnik może pracować w temperaturze od -20°C do 45°C. Element ten jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-200/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm