Indeks: T-XL2B-200/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2B-200/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 200A do poziomu 1A na wyjściu. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego osiąga klasę dokładności 0,5 dla wartości do 3,75VA oraz klasy 1 i 3 dla obciążeń do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia przepuszczenie przewodu przez otwór o średnicy wewnętrznej 21mm lub montaż na szynie prądowej o wymiarach 10,5mm x 20,5mm. Obudowa o wymiarach 50mm x 31mm x 70mm przystosowana jest do montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie zachowuje parametry pracy w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-200/1A
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx20,5mm
Seria producenta
XL2B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm