Indeks: T-XL2B-125/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2B-125/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50-60Hz i charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 21mm. Pozwala na prowadzenie szyny prądowej o wymiarach 10,5mm x 20,5mm.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x31x70mm. Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: zestaw montażowy XL-KIT-002 oraz wspornik szyny DIN XL-DRBRK-2.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-125/1A
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx20,5mm
Seria producenta
XL2B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm