Indeks: T-XL2B-120/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2B-120/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów montażowych. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 50 x 31 x 70 mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 21 mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-120/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm