Indeks: T-XL2B-120/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-120/1A
Opis
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5, 1, 3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 120A i wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych pracujących w zakresie częstotliwości 50...60Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA, klasę 1 przy 2,5VA oraz klasę 3 przy 3,75VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 21mm, natomiast dopuszczalny wymiar szyny prądowej to 10,5mmx20,5mm.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w warunkach temperatury otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary fizyczne produktu wynoszą 50x31x70mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-120/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx20,5mm
Seria producenta
XL2B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm