Indeks: T-XL2B-100/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2B-100/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 21mm oraz wymiary obudowy 50x31x70mm. Urządzenie dostosowane jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie istnieje możliwość montażu na szynie DIN. Temperatura pracy przekładnika mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2B-100/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm