Indeks: T-XL2A-80/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2A-80/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz kompaktowe wymiary 50x31x70mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-80/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm