Indeks: T-XL2A-80/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-80/1A
Opis
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 1 (1,5VA) / 3 (2,5VA)
Przekładnik prądowy XL2A-80/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 80A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 2,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Konstrukcja przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-80/1A
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm