Indeks: T-XL2A-75/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-75/5A
Opis
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2A-75/5A służy do transformacji prądów pierwotnych o wartości 75A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm.
Wymiary zewnętrzne obudowy to 50x31x70mm. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania w układach pomiarowych energii elektrycznej.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-75/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm