Indeks: T-XL2A-60/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-60/5A
Opis
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2A-60/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością wykorzystania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Urządzenie może być eksploatowane w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-60/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm