Indeks: T-XL2A-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 (1,5VA) / 3 (2VA)
Przekładnik prądowy XL2A-60/1A służy do przetwarzania wartości prądu wejściowego 60A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu 2VA. Komponent pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Urządzenie jest przeznaczone do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania szyny DIN jako opcji. Dopuszczalna temperatura pracy oscyluje w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm