Indeks: T-XL2A-50/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-50/1A
Opis
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2A-50/1A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności dla tego modelu wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 2VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcanie, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-50/1A
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm