Indeks: T-XL2A-40/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-40/5A
Opis
Przekładnik prądowy 40/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2A charakteryzuje się prądem wejściowym 40A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm. Wymiary fizyczne urządzenia to 50x31x70mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN, przy czym temperatura pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-40/5A
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm