Indeks: T-XL2A-300/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2A-300/5A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 14mm, co umożliwia odpowiednie prowadzenie przewodów.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 50x31x70mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-300/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm