Indeks: T-XL2A-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2A-300/1A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 300A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5, 1 lub 3 przy maksymalnym obciążeniu 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Temperatura pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-300/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm