Indeks: T-XL2A-200/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2A-200/1A o prądzie wejściowym 200A i wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych pracujących w częstotliwościach od 50Hz do 60Hz. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz oferuje zróżnicowane klasy dokładności zależne od obciążenia: 0,5 przy maksymalnie 3,75VA, 1 przy maksymalnie 5VA oraz 3 przy maksymalnie 7,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada wymiary 50x31x70mm i jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-200/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm