Indeks: T-XL2A-160/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-160/1A
Opis
Przekładnik prądowy 160/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2A-160/1A służy do transformacji prądu o wartości wejściowej 160A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz, oferując różną klasę dokładności w zależności od obciążenia: klasę 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, klasę 1 przy 5VA oraz klasę 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz kompaktowe wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania szyny DIN jako opcji. Zakres temperatury pracy podzespołu mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-160/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
160A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm