Indeks: T-XL2A-125/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2A-125/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Wartość klasy dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x31x70mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu poprzez przykręcanie, a opcjonalnie istnieje możliwość instalacji na szynie DIN. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-125/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm