Indeks: T-XL2A-120/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2A-120/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm, co umożliwia montaż na przewodach o odpowiednim przekroju.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x31x70mm. Urządzenie zachowuje zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-120/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm