Indeks: T-XL2A-120/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-120/1A
Opis
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2A-120/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja przekładnika została zaprojektowana z uwzględnieniem średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 14mm.
Obudowa urządzenia ma wymiary 50x31x70mm. Montaż możliwy jest w sposób przykręcany lub za pomocą opcjonalnego adaptera na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-120/1A
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm