Indeks: T-XL2A-100/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2A charakteryzuje się prądem wejściowym 100A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, klasa dokładności wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA lub 1 przy maksymalnie 3,75VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 14mm, a jego wymiary zewnętrzne to 50x31x70mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2A-100/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2A
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x31x70mm