Indeks: T-XL1B-80/5A
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL1B-80/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 80A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 2,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości w zakresie 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie spełnia wymagania norm EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.
Wymiary zewnętrzne przekładnika to 45 x 40 x 65mm. Komponent jest przeznaczony do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1B-80/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL1B
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
45x40x65mm